Відпочинок в Туреччині, Єгипті, Домінікані, ОАЕ, Україні...

Новости

Балканський експрес автобусний екскурсійний тур в Чорногорію11 днів/10 ночей.Виїзд 29.09.13 - 2222 грн.

День 1.
Неділя

06.30 – збір групи біля на паркінгу біля залізничного вокзалу м. Львів.
07:00 – виїзд групи. Переїзд територією України, Угорщини. Нічний переїзд територією Сербії.

День 2.
Понеділок

Прибуття до м. Будва в післяобідній час. Поселення на віллу.
Ввечері – оглядова пішохідна екскурсія по місту.
Під час цієї подорожі туристи матимуть можливість ознайомитись із традиціями та звичаями мешканців міста, дізнатися про особливості національної кухні, побачити пляжі, розважальні заклади, сувенірні лавки тощо. Серце Будви – Старі Град, старовинна частина міста. Це невеликий куточок типової середземноморської архітектури, оточений міцними мурами і пронизаний вузенькими вуличками.
Ночівля.

День 3. Вівторок

Екскурсія „Серце Чорногорії”.  (25 євро)
Відвідування міста Цетінє – колишньої резиденції владик і правителів Чорногорії, столиці князів і королів, батьківщини першої друкованої книги південних слов'ян, міста музеїв та унікальних пам'ятників. В Цетінському монастирі зберігаються мощі Івана Хрестителя і частина Животворного Хреста Господнього.
Далі подорож триватиме до Національного парку Ловчен, де на горі Єзерскі Врх знаходиться мавзолей чорногорського владики Нєгоша і оглядовий майданчик, з висоти якого можна побачити, як на долоні, всю країну.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

День 4.
Середа

Вільний день. Відпочинок на Адріатичному узбережжі.

День 5.
Четвер

Екскурсія в каньйони. (35 євро)
Подорож до гірської частини країни. Можливість побачити каньйон річки Морача та однойменний монастир 13 ст. з унікальною колекцією фресок. Далі до Національних парків Біоградска Гора і Дурмітор. Відвідування найбільш високогірного населеного пункту Балкан міста Жабляк, льодяникового Чорного озера, найбільшого в Європі каньйону річки Тара і найвищого кам`яного моста в світі. Краса і велич цих місць не залишить Вас байдужими!
Повернення в м.Будва. Ночівля.

День 6.
П'ятниця

Екскурсія по Которській затоці. (20 євро)
Подорож на кораблику по найбільшій бухті Адріатичного моря. Відвідування середньовічних міст Герцег Нові, Пераст, Котор, єдиного на Адріатиці рукотворного острова Богородиця на Рифі. На туристів чекатиме також пляж Жаніце і унікальний Блакитний грот, де буде можливість покупатися. Протягом подорожі Ви почуєте багато захоплюючих історій, отримаєте велику кількість позитивних емоцій і незабутніх вражень.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

День 7.
Субота

Екскурсія на Скадарське озеро. (35 євро)
Подорож до найбільшого озера на Балканському півострові, яке є природнім європейським заповідником для більш ніж 250 видів птахів. В озері мешкає 45 видів риб. Протягом подорожі на кораблику увагу відвідувачів пригортають середньовічні монастирі і церкви, старовинні фортеці і мости, мальовничі рибальські села і, звичайно, унікальна природа.
На кораблику Вам запропонують скуштувати домашній сир, пончики з медом і чудове червоне вино, а в ресторані на березі озера Вас чекатиме вишуканий рибний обід.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

День 8.
Неділя

Рафтинг. (60 євро)
Екстремальна подорож для любителів гострих відчуттів. Спуск на човнах по річці Тара найбільшим в Європі каньйоном.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

День 9.
Понеділок

Подорож до монастиря Острог. (17 євро)
Монастир Острог заснований у 17 ст. Його було вирізьблено в скелі на висоті 900 м над рівнем моря. В монастирі зберігаються мощі його засновника – Св. Василя Острозького, чудотворця і зцілителя. Монастир вважається однією з найбільших святинь Сербської православної церкви. Це єдиний в світі монастир, в який крім людей православного віросповідання, приїжджають католики і мусульмани.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

День 10.
Вівторок

Вільний день. Відпочинок на морі.

День 11.
Середа

Екскурсія в сусідню країну — Боснія та Герцеговина (50 євро).
Екскурсія в м.Требінє , яке  часто називають містом сонця, вина та платанів, це одне з найкрасивіших міст цієї країни. Оглядова екскурсія по м.Требінє — економічному та культурному центру Східної Герцеговини, відвідування православної церкви Переображення, огляд мечеті Осман-паші, яка збудована ще в 18 ст, монастиря Тврдош та інших старовинних споруд маленької мальовничої країни Боснії. Вільний час для покупки сувенірів та прогулянки по місту.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

День 12.
Четвер

Звільнення номерів.
Орієнтовно 23 год. - виїзд з м. Будва. Нічний переїзд територією Чорногорії.

День 13.
П'ятниця

Переїзд територією Сербії та Угорщини.

День 14.
Субота

Прибуття у м. Львів, залізничний вокзал орієнтовно 03-06 год. ранку.

У вартість включено:      
- проїзд Львів-Будва-Львів,
- проживання м.Будва, приватна вілла
- курортний збір,
- мед. страхування
- оформлення взи

Додатково оплачується:
- консульський збір пос-тва Угорщини 35Є + 20 грн.;діти, студенти до 21р. та пенсіонери безкоштовно
- екскурсії, вхідні квитки
- харчування (за бажанням), сніданок 4 євро, вечеря 5 євро.

показати все Новости
Заказать
звонок