google+-ricezione-email.pngОтдых в Турции, Египте, Тайланде, Франции, Греции, Чехии

TravelSIM


Серед переваг послуги передплаченого роумінгу ТревелСІМ можна відзначити наступне:
* безкоштовні вхідні дзвінки для абонента у багатьох країнах Світу.
* конкурентні тарифи на вихідні дзвінки у переважній більшості країн не тільки на закордонні дзвінки чи дзвінки до України, але й на місцеві номери.
* відсутність абонплати.
* єдиний цілодобовий тариф для країни перебування, незалежно від мережі реєстрації.

НОВИНА!!! Поспішаємо повідомити про набуття чинності нових тарифів на дзвінки із ТревелСіМки. Сім-карта ТревелСіМ працює вже в 191 країні. До списку країн, які можна відвідати із ТревелСіМкою додалися 8 нових: Ватикан, Камбоджа, Кабе Верде, Косово, Малаві, Непал, Екваторіальна Гвінея,Ангола а також Ефіопія. Відтепер в 82 країнах світу в абонентів ТревелСіМ вхідні дзвінки безкоштовні. В 119 країнах вартість вихідних дзвінків перебуває в межах $029-$1,00.

Зокрема, безкоштовні вхідні дзвінки мають місце в країнах, а саме:
* в 26 країнах Європи: Австрія, Бельгія, Велика Британія, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Сан-Маріно, Словаччинa, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Швейцарія, Швеція, Чехія.
* в туристичних країнах:
Туреччина, Єгипет, Арабські Емірати, Ізраїль, Ямайка.
* в Росії.
* в країнах Східної Азії:
Японія, Тайвань, Південна Корея, В'єтнам.
* тощо.

Для початку
1. Стартові пакети:
- пакет "Стандарт". Баланс $10. Ціна 22,50 у.е.

- пакет "Бізнес". Баланс $40. Ціна 52,50 у.е.

- пакет "Еліт". Баланс $100. Ціна 112 у.е.

2. Для продовження:

    • - TravelSIM 10. продовження на $10. Ціна 10 у.е.
    • - TravelSIM 20. продовження на $20. Ціна 20 у.е.
    • - TravelSIM 50. продовження на $50. Ціна 50 у.е.
    • - TravelSIM 100. продовження на $100. Ціна 100 у.е.


Оплата в гривнях за поточним курсом!

Вартість виклику номерів ТревелСІМ:

Слід зазначити, що абонент послуги ТревелСІМ має телефонний номер Балтійського мобільного оператора (+37). Це означає, що певні витрати на зв'язок з таким абонентом нестимуть ініціатори виклику. Для дзвінків з проводних телефонів з 15 липня 2006 р. НКРЗ встановила такі тарифи на з'єднання з Балтійськими мобільними номерами: * $0,66  з 8:00 до 18:00 у будні дні; * $0,54 з 18:00 до 8:00 та у вихідні дні за хвилину. Тарифікація посекундна. Ціни вказані з ПДВ. Звертаємо увагу на те, що в рубрикаторі НКРЗ країни Балтії відносяться до країн Східної Європи - найдешевшої міжнародної тарифної зони (крім СНД). Таким чином, телефонувати з України на номери ТревелСІМ буде дешевше ніж, наприклад, на мобільні номери Західної та Північної Європи, Ізраїлю, Туреччини або Єгипту, тощо. Тарифи на дзвінки з мобільних телефонів українських операторів необхідно з'ясовувати безпосередньо в центрах обслуговування абонентів відповідного оператора.

Часті Питання і Відповіді

Що таке ТревелСІМ? ТревелСІМ — це послуга передплаченого роумінгу.

Навіщо потрібна картка ТревелСІМ? Щоб економити на дзвінках з мобільного телефону за кордоном.

Де працює картка? Картка працює в 163-х географічних зонах світу.

Як почати користуватися? Ви купуєте стартовий пакет, вставляєте сім-картку в свій мобільний телефон і користуєтеся їм згідно інструкції.

Чи правда, що в роумінгу можуть бути безкоштовні вхідні? Так, правда. З карткою ТревелСІМ Ви маєте безкоштовні вхідні в 62 країнахі світу, зокрема в 26-х країнах Європи, в Росії, Ізраїлі, в країнах-курортах (Туреччині, Єгипті, ОАЕ), в Азії (Японія, Тайвань), тощо.

Які тарифи на вихідні дзвінки? Тарифи на вихідні дзвінки залежать від країни перебування і починаються з $0,39. Тарифи у 100 країнах не перевищують $1.00. У кожній країні діє єдиний цілодобовий тариф на вихідні дзвінки в будь-якому напрямку, в т.ч. до України. Виключення – країни з екстра-тарифом.

Що таке країна з екстра-таріфом? Є невелика група країн (у більшості достатньо екзотичних), які мають екстра-тариф. Якщо Ви дзвоните з картки ТревелСІМ в країну з екстра-тарифом, то до вартості вихідного дзвінка додається значення екстра-тарифу. Наприклад, дзвінок з Росії (вихідні дзвінки $0.45) в Конго (країна з екстра-таріфом $0.25) коштуватиме $0.70 ($0.45+$0.25) за хвилину.

Чи вигідно дзвонити з картки ТревелСІМ на місцеві телефони? Так, в більшості країн світу дзвінки на місцеві телефони з картки ТревелСІМ вигідніше, ніж дзвінки інших операторів в роумінгу.

Чи вигідно дзвонити з картки ТревелСІМ на іншу картку ТревелСІМ? У кожній країні діє єдиний цілодобовий тариф на вихідні дзвінки у всі країни, у тому числі і на картку ТревелСІМ. Іншими словами, окремого тарифу на дзвінки "всередині мережі" не існує, адже абоненти ТревелСІМ можуть перебувати в різних країнах, а коли в одній країні - то у мережах різних місцевих операторів.

Скільки коштує дзвінок на картку ТревелСІМ з України? Картка ТревелСІМ має Балтійський номер (+37). Для абонентів Укртелекому, що дзвонять на картку ТревелСІМ з України, вартість дзвінка складатиме $0.66 у бізнес-час та $0.55 в небізнес-час (за тарифами НКРЗ та станом на 15.07.2006). Про тарифи на дзвінки з мобільних телефонів або з інших операторів необхідно дізнаватися у самих операторів.

Який термін дії картки? Термін активності картки — один рік від дати ОСТАННЬОГО ДЗВІНКА або поповнення. Для того, щоб подовжити цей термін на рік вперед Вам необхідно здійснити будь-який дзвінок, відіслати СМС або просто поповнити баланс. Зазначимо, що 1 рік - це мінімально гарантований термін активності. Насправді відключення номеру може і не відбутися, наприклад, на 367-й день. Оператор повністю усвідомлює, що ТревелСІМ - послуга не повсякденна і з 2005 року жодної сім-карти не було деактивовано з причин її неактивності.

Чи є якісь додаткові витрати? Ні, на картках ТревелСІМ відсутня абонплата, плата за з'єднання, тощо.

Яка тарифікація дзвінків? Тарифікація дзвінків похвилинна, так само, як у переважної більшості операторів у роумінгу.

Можливо, краще купити закордоном місцевий препейд? ТревелСІМ має певні переваги перед місцевими препейдами.

1. ТревелСІМ Ви купуєте в Україні перед поїздкою і можете заздалегідь повідомити свій тимчасовий номер рідним, друзям та колегам, а також, за бажанням, вказати його на Вашому автовідповідачі та на Ваших візитівках.

2. Ви мінімізуєте курсові втрати, адже в більшості країн тарифи препейду та ціни на стартові пакети встановленно у місцевій валюті.

3. Ви не втрачаєте невикористані залишки балансу після. Такі залишки на картці ТревелСІМ можна використати у наступній поїздці в інші країни.

4. Тариф на дзвінок в Україну у більшості випадків з місцевими препейдами може перевищувати 1 Долар США або 1 Євро. Ви заздалегідь повинні знати всі тарифи іноземних операторів та слідкувати за ними.

5. Оскільки картка ТревелСІМ має номер оператора Східної Європи, дзвінок з України на ТревелСІМ буде дешевшим, ніж на мобільні номери іноземних операторів Центральної і Західної Європи, Азії чи Африки, тощо. Тобто, найнижчий з тарифів на мобільні номери іноземних операторів, крім СНД.

6. В разі необхідності (наприклад, втрата) Ви зможете відновити сім-карту з Вашим номером та залишком балансу.

Які ще переваги картки? Ви можете безкоштовно і у будь-який момент перевірити баланс на картці, і так само поповнити його за допомогою картки поповнення.

Чому не працює картка ТревелСІМ? 1.Можливо, у Вас блокований або лочений апарат (деякі оператори продають акційні телефони, які працюють виключно з сім-карткою цього оператора). У такому разі – Вам необхідний нелочений апарат. 2.Перевірте баланс – можливо, у Вас немає грошей на рахунку. 3.Змініть мережу оператора, в якій зареєструвався Ваш телефон (на вартість дзвінків це не впливає). 4.Уважно прочитайте інструкцію :)

Чи можливо відновити номер і баланс, якщо я загублю сім-картку? Так, це можливо. Вам необхідно звернутися до офісу UTT&CSC та надати пластиковий тримач (та бажано упаковку) з яким Ви придбали сім-картку (він містить серійний номер сім-картки та ПІН-коди). Вам доведеться тільки сплатити вартість нової сім-картки (70 грн.) та, в деяких випадках відповісти на прості питання щодо використання загубленної сім-картки. Після цього Ви зможете використовувати Ваш старий номер та залишок балансу з втраченої картки.

Заказать
звонок